Brillantdamenring
Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant und Brillanten zus. ca. 0,70 ct, Rw 54, 4,5 gøg4
Expert: Rosmarie Heim Rosmarie Heim
28.11.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
sabine.bonanni@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 28.11.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.11. - 27.11.2012 |